OTA YHTEYTTÄ

Kerro, miten voimme olla avuksi. Jätä yhteystietosi niin palaamme asiaan viimeistään seuraavan arkipäivän aikana. Ota ensimmäinen askel jo tänään, älä odota huomiseen.

Myynti

Sähköpostiosoitteet: etunimi.sukunimi@accountorict.fi

Jari Meri

myynti- ja markkinointijohtaja

+358 50 529 3811

jari.meri@accountorict.fi

Harri Erkkilä

myyntipäällikkö

+358 40 555 2730

harri.erkkila@accountorict.fi

Taavi Havre

myyntikonsultti

+358 45 803 1660

taavi.havre@accountorict.fi

Tero Lehtinen

myyntipäällikkö

+358 50 542 5669

tero.lehtinen@accountorict.fi

Jarkko Särkimäki

myyntipäällikkö

+358 50 330 7589

jarkko.sarkimaki@accountorict.fi

Kalle Tuutti

myyntipäällikkö

+358 50 563 7496

kalle.tuutti@accountorict.fi

Yhteystiedot

Accountor ICT

Puhelin: +358 10 836 0300

Email: etunimi.sukunimi@accountorict.fi

Y-tunnus: 0924774-7

Espoo

Sinikalliontie 5,

02630 Espoo

Helsinki

Siltasaarenkatu 18-20 A,

00530 Helsinki

Muut yhteystiedot

Sähköpostiosoitteet: etunimi.sukunimi@accountorict.fi

Petri Böhm

toimitusjohtaja

+358 40 162 7969

petri.bohm@accountorict.fi

Jouni Erkkilä

kaupallinen johtaja

+358 40 500 4369

jouni.erkkila@accountorict.fi

Sami Göös

IT-palvelujohtaja

+358 44 906 2260

sami.goos@accountorict.fi

Ville Laiho

teknologiajohtaja

+358 50 326 5130

ville.laiho@accountorict.fi

Jari Lehtonen

tietohallintojohtaja

+358 46 850 7773

jari.lehtonen@accountorict.fi

Anne Maaranen

henkilöstöjohtaja

+358 45 321 8323

anne.maaranen@accountorict.fi

Sanna Qvisen

Business Controller

+358 44 9868768

sanna.qvisen@accountorict.fi

Tuulia Westerling

Business Controller

(äitiyslomalla)

+358 40 825 3843

tuulia.westerling@accountorict.fi