OTA YHTEYTTÄ

Kerro, miten voimme olla avuksi. Jätä yhteystietosi niin palaamme asiaan mahdollisimman pian. Ota ensimmäinen askel jo tänään, älä odota huomiseen.

Accountor ICT Oy käsittelee henkilötietojasi tietosuojaselosteen mukaisesti ja voi olla yhteydessä sinuun esimerkiksi sähköpostitse ja/tai puhelimitse. Tutustu tietosuojaselosteeseen.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Myynti

Sähköpostiosoitteet: etunimi.sukunimi@accountorict.fi

Jari Meri

myynti- ja markkinointijohtaja

+358 50 529 3811

jari.meri@accountorict.fi

Harri Erkkilä

myyntipäällikkö

+358 40 555 2730

harri.erkkila@accountorict.fi

Tero Lehtinen

myyntipäällikkö

+358 50 542 5669

tero.lehtinen@accountorict.fi

Jarkko Särkimäki

myyntipäällikkö

+358 50 330 7589

jarkko.sarkimaki@accountorict.fi

Kalle Tuutti

myyntipäällikkö

+358 50 563 7496

kalle.tuutti@accountorict.fi

Juuso Tikka

Myyntineuvottelija

+358 44 732 6503

juuso.tikka@accountorict.fi

Arto Salmenautio

Myyntipäällikkö

+358 400 500 129

arto.salmenautio@accountorict.fi

Myynti maakunnat

Sähköpostiosoitteet: etunimi.sukunimi@accountorict.fi

Juho Nieminen

johtaja, maakunnat

+358 40 843 7718

juho.nieminen@accountorict.fi

Timo Drachman

myyntijohtaja, maakunnat

+358 40 774 5800

timo.drachman@accountorict.fi

Kari Tuomikoski

aluejohtaja, Turku

+358 40 772 2107

kari.tuomikoski@accountorict.fi

Reijo Parpala

aluejohtaja, Lahti

+358 50 381 9110

reijo.parpala@accountorict.fi

Yhteystiedot

Accountor ICT

Puhelin: +358 10 836 0300

Email: etunimi.sukunimi@accountorict.fi

Y-tunnus: 0924774-7

Päätoimipiste

Keilaniementie 1,

02150 ESPOO

Aluetoimipiste

Hallituskatu 16 A,

33200 TAMPERE

Aluetoimipiste

Lemminkäisenkatu 46,

20520 TURKU

Aluetoimipiste

Mukkulankatu 19,

15210 LAHTI

Muut yhteystiedot

Sähköpostiosoitteet: etunimi.sukunimi@accountorict.fi

Jarmo Lönnfors

Toimitusjohtaja

+358 50 0405178

jarmo.lonnfors@accountorict.fi

Jouni Erkkilä

kaupallinen johtaja

+358 40 500 4369

jouni.erkkila@accountorict.fi

Sami Göös

IT-palvelujohtaja

+358 44 906 2260

sami.goos@accountorict.fi

Ville Laiho

teknologiajohtaja

+358 50 326 5130

ville.laiho@accountorict.fi

Jari Lehtonen

tietohallintojohtaja

+358 46 850 7773

jari.lehtonen@accountorict.fi

Anne Maaranen

henkilöstöjohtaja

+358 45 321 8323

anne.maaranen@accountorict.fi

Sanna Qvisen

Business Controller

+358 44 9868768

sanna.qvisen@accountorict.fi

Tuulia Westerling

Business Controller

(äitiyslomalla)

+358 40 825 3843

tuulia.westerling@accountorict.fi

Laskutusasiat:

Kaikki laskuihin liittyvät kyselyt voi ohjata osoitteeseen:

reskontra@accountorict.fi